Copyright © Your Website sammark.sk -  2017
ODSTRÁNENIE HESLA
Odstránime zabudnuté heslo v BIOS-e, alebo vo Windows.
Zabezpečíme aj Odblokovanie značky
IBM a Lenovo.

ODSTRÁNENIE VÍROV
Odstránenie vírusov z Vášho počítača, rýchlo a profesionálne. Vaše zariadenie bude bezpečnejšie. Vírus môže poškodiť Váš počítač alebo zneužiť vaše osobné alebo firemné dáta.
INŠTALÁCIA/REINŠTALÁCIA OS
Nainštalovanie operačného systému do nových, pripadne reinštalovanie do starších zariadení. Nainštalujeme Vám vhodný operačný systém Windows, MacOS,
alebo Linux. Operačný systém po inštaláciách rôznych aplikácii a
neodborných zásahoch môže spôsobovať spomalenie a nestabilitu OS. Reinštalovanie systému je vhodné urobiť v prípade opakujúcich sa porúch a výskytu klasickej modrej obrazovky.
ZRÝCHLENIE VÝKONU
Odstránime zbytočné aplikácie, zrýchlime váš počítač na úrovni softvéru, vypneme nadbytočné služby. Zoptimalizovanie OS, kontrola integrity pevného disku HDD, oprava chýb v OS a HDD na dátovej úrovni. Táto činnosť je potrebná najmä vtedy, ak zariadenie bolo dlhý čas bez pravidelnej systémovej údržby.
OPRAVA GPU
Ponúkame opravy grafických kariet pre počítače vrátane opráv grafických čipov (grafických procesorov) ale aj čipsetov, severných a južných mostov a čipov integrovaných na doske.
OPRAVA BIOSU
Ponúkame opravu/ výmenu BIOS-u po neúspešnej aktualizácii alebo chybe. Programovanie zabezpečujeme externým programátorom s podporou viac ako 80 000 čipov.

Nové naprogramované čipy Vám vieme zaslať aj cez poštu!
ZÁKLADNÁ DOSKA
Opravy základných (matičných) dosiek, po skrate, poliatí a pod. Cena opravy závisí od miery poškodenia dosky, cenu Vám zavoláme predom, vy určíte, či chcete dosku opraviť.
Informácie o možnostiach opravy Vám radi poskytneme telefonicky, emailom alebo na prevádzke.
ČISTENIE PC
Vyčistenie počítača od prachu, chladičov grafickej karty a procesora, spolu s výmenou teplo-vodivej pasty, počítač pôjde lepšie, rýchlejšie a tichšie, vyčistením môžte predísť poruche zariadenia napríklad  poruche grafickej karty.
WYSIWYG Web Builder