Copyright © Your Website sammark.sk -  2017

Náš príbeh

V spoločnosti, v ktorej ešte stále nie je toľko príležitostí pre prácu zdravotne znevýhodnených ľudí je náročné zamestnať sa.
A keď sú veci nedostatočne riešené zhora, chopia sa toho ľudia zdola.

Občianske združenie Sammark sa preto rozhodlo otvoriť svoj prvý servis, ktorého primárnym cieľom je podporovať ZŤP ľudí a vytvárať im pracovné príležitosti a podmienky pre lepšiu adaptáciu do spoločnosti a realizáciu ich schopností.

Vaše zariadenia môžete zveriť do rúk našich profesionálom, ktorým nechýba ani chuť pracovať, ani potrebná prax. Každý z našich zamestnancov je vysoko kvalifikovaný a má veľa skúseností z oboru, čo pomáha splniť všetky kritéria pre vašu spokojnosť s opravou vášho zariadenia.

Vedľa servisných prác a dodávok hardvéru ponúkame rovnako konzultácie a poradenstvo v oblasti výpočtovej a komunikačnej techniky a ochrany a správy dát. Všetky konzultačné služby realizujeme presne „na mieru“ podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Sme otvorení novým veciam, pochvalám aj kritike a budeme radi, ak si na starostlivosť alebo opravu vášho zariadenia vyberiete práve nás.
WYSIWYG Web Builder