Copyright © Your Website sammark.sk -  2017
ODVÍRENIE NOTEBOOKU
Odstránenie vírusov z Vášho notebooku, rýchlo a profesionálne, Vaše zariadenie bude pracovať rýchlejšie. Vírus môže poškodiť Váš notebook alebo zneužiť vaše osobné alebo firemné dáta.
INŠTALÁCIA/REINŠTALÁCIA OS
Nainštalovanie operačného systému do nových, pripadne reinštalovanie do starších zariadení. Nainštalujeme Vám vhodný operačný systém Windows, MacOS,
alebo Linux. Operačný systém po inštaláciách rôznych aplikácii a
neodborných zásahoch môže spôsobovať spomalenie a nestabilitu OS. Reinštalovanie systému je vhodné urobiť v prípade opakujúcich sa porúch a výskytu klasickej modrej obrazovky.
ODBLOKOVANIE BIOSU
Odstránime zabudnuté heslo v BIOS-e alebo vo Windows.
Robíme aj Odblokovanie značky IBM a Lenovo.

Odblokovanie hesla HDD je na dotaz!
OPRAVA LCD
Ponúkame výmeny displejov u všetkých druhov notebookov. Výmeny zabezpečíme do 1 pracovného dňa prípadne, pokiaľ je to možné na počkanie. V prípade, že daný displej nemáme skladom, vymeníme ho od podania požiadavky do 48 hodín..
ČISTENIE CHLADENIA
Vyčistenie notebooku od prachu, vrátane počítačového zdroja, chladičov grafickej karty a procesora, spolu s výmenou teplo-vodivej pasty, notebook pôjde lepšie, rýchlejšie a tichšie, vyčistením môžte predísť poruche zariadenia najčastejšie poruche grafickej karty.
ZRÝCHLENIE OS
Odstránime zbytočné aplikácie, zrýchlime notebook na úrovni softvéru, vypneme nadbytočné služby. Zoptimalizovanie OS, kontrola integrity pevného disku HDD, oprava chýb v OS a HDD na dátovej úrovni. Táto činnosť je potrebná najmä vtedy, ak zariadenie bolo dlhý čas bez pravidelnej systémovej údržby.
OPRAVA BIOSU
Ponúkame opravu/ výmenu BIOS-u po neúspešnej aktualizácii alebo chybe. Programovanie zabezpečujeme externým programátorom s podporou viac ako 80 000 čipov.

Nové naprogramované čipy Vám vieme zaslať aj cez poštu!
ZÁKLADNÁ DOSKA
Opravy základných (matičných) dosiek, po skrate, poliatí a pod. Cena opravy závisí od miery poškodenia dosky, cenu Vám zavoláme predom, vy určíte, či chcete dosku opraviť.
Informácie o možnostiach opravy Vám radi poskytneme telefocnicky, emailom alebo na prevádzke.
OPRAVA BGA
Ponúkame profesionálne opravy spojov BGA čipov, a súčiastok s povrchovou montážou ale aj výmeny čipov za nové.
Všetky opravy zahŕňajú vyčistenie, prepastovanie a úpravu chladiča.

Konkrétne opravy nájdete priamo v záložke oprava grafiky.
INÁ OPRAVA HARDWARE
Poradíme sa aj s inými hardwarovými chybami. Napíšte nám, aký máte problém a my sa už o všetko postaráme.

Opravíme takmer všetko.
OPRAVA NABÍJANIA
Výmena konektora notebooku rýchlo a lacno.  Väčšinu konektorov máme skladom, výmeny robíme na počkanie alebo do 24 hodín. Cena zahŕňa nový konektor aj výmenu.

U niekoľkých modelov notebookov môže byť cena vyššia, v takom prípade
Vás kontaktuje nás technik a opýta, či aj napriek tomu chcete konektor
vymeniť.
INÉ OPRAVA SOFTWARE
Poradíme si aj zo softvérom, riešimoe mnoho chým od pretaženého systému až po rôzne programovanie alebo inštalovanie programov.
WYSIWYG Web Builder